clo

CELNÍ SLUŽBY

FACEBOOK

optik krouman

ČIŠTĚNÍ BAZÉNŮ

2018-07-28youtube.jpg

jiranek.png

 

Program je zaměřen pro výcvik kvalifikovaných potápěčů v suchém obleku - Dry Suit Diver v oblastí používání, údržby a zacházení se suchým oblekem. Dále na řešení specifických nouzových situaci při potápění se suchým oblekem.
Naučíme Vás potápět se v suchém obleku.

A navíc tato certifikace je potřeba na některých lokalitách a je důležitá i pro případné plnění podmínek u Vaší pojistky.


Cena kurzu je 3500,-

Požadovaná certifikace je owd.

Minimální věk je 18 let.


2x, teorie, 120 minut na dně při minimálně dvou ponorech.

Teorie: historie, typy suchých obleků, části suchých obleků, příslušenství, podobleky, systém dofukování obleku a odfukování obleku, výběr suchého obleku, co vše jetřeba uvážit, nouzové situace.

Praxe: Výstupové a sestupové procedůry, použití suchého obleku jako primárního zdroje řízení vztlaku, provedení výstupu s použitím suchého obleku jako hlavního prostředku pro řízení vztlaku, rozpojení středotlaké hadice inflatoru BCD a její napojení na konektor inflatoru suchého obleku, simulace poruchy výpustního ventilu a provedení nouzového vypuštění suchého obleku, nouzové vypuštění pomocí krční manžety, nouzové vypuštění pomocí manžety zápěstí, otočení na hladině z pozice hlavou dolu v případě že je vzduch v nohou, provedení výstupu při sdílení plynů (octopus) a následné dosažení pozitivního vtlaku na hladinu, provedení výstupu při použití bailoutu (rezervní zdroj dýchacího media) a následné dosažení pozitivního vztlaku na hladině.


     
    Nejkrásnější svatba - svatební dekorace, slavnostní výzdoba, e-shop Ráj zážitků Yachting (c) TRYGON BRNO 2009, design bdsign.cz