clo

CELNÍ SLUŽBY

FACEBOOK

optik krouman

ČIŠTĚNÍ BAZÉNŮ

2018-07-28youtube.jpg

jiranek.png

 

Absolvujte Advanced Open Water Diver – Kurz „Pokročilý potápěč“

Obsah kurzu:

Tento kurz nabízí certifikovanému začátečníkovi Open Water Diver (SDI, IANTD, PADI, CMAS, NAUI, atd.) rozšíření znalostí a potápěčských dovedností v pěti různých oblastech pokročilého potápění.

Obsahuje tři povinné ponory (noční, navigační a hloubkový) a jeden volitelný (proud, řeka, biologie, suchý oblek…).Před volnou vodu absolvujete 1h na bazéně.

Teorie v rozsahu tří lekcí je zopakováním a podstatným rozšířením základních znalostí. 

Některé základní dovednosti, které by už "owéďák" měl znát, ale v rámci AOWD se k nim vracíme a ladíme si můžete prostudovat zde: http://www.trygonbrno.cz/cz/tipy-a-triky-jak-se-zlepsovat

Cena:

Cena běžná, ukončení kurzu v ČR a SK 6.700,-
Cena výhodná, ukončení kurzu v zahraničí 5.700,-

V ceně zahrnuta 3x teorie, 1x vstup do bazénu, 4 ponory na otevřené vodě, učebnice s tabulkami, certifikace a práce instruktorů.

Předpokládá se vlastní výstroj (lze půjčit za zvýhodněnou sazbu). Plnění (vzduch/nitrox), doprava na lokality ani další případné náklady nejsou v ceně započítány.

Vstupní požadavky:
Na účastníkovi se vyžaduje prokázání jeho potápěčské způsobilosti, šestnáct logovaných ponorů a lékařské potvrzení zdravotního stavu, ještě před začátkem kurzu.
Na termín nejbližší úvodní lekce se informujte např. telefonicky (603438887).

Pro více informací o kurzu kontaktujte na instruktory:
Petr I**  tel.: 603438887, mail: petr@trygonbrno.cz
Rasťo I* tel.: 602710216, mail: rasti@trygonbrno.cz

V případě zájmu, využijte rovněž možnost on-line přihlášky.     
    Nejkrásnější svatba - svatební dekorace, slavnostní výzdoba, e-shop Ráj zážitků Yachting (c) TRYGON BRNO 2009, design bdsign.cz