clo

CELNÍ SLUŽBY

FACEBOOK

optik krouman

ČIŠTĚNÍ BAZÉNŮ

2018-07-28youtube.jpg

jiranek.png

 

HLOUBKOVÝ POTÁPĚČ (DEEP DIVER)

„… je určen všem potápěčům, kteří pro své potápění do 39m chtějí získat maximum vědomostí a zvládnout prakticky dovednosti, které jim jejich aktivity jednak zpříjemní a jednak posunou kupředu úroveň jejich bezpečného potápění. Pro IANTD Deep Divera není žádným problémem vyřešit sdílení plynu s partnerem a vystoupit na hladinu v dekompresním režimu, uzavřít ventil regulátoru při free flow, provést dekompresi na volné vodě s použitím dekobójky, mít svoji spotřebu neustále pod kontrolou a pojem „Došel mi vzduch“ vidět jako utopii“ … citováno z doplňku IANTD manuálu – David Skoumal

Obsah kurzu:

Program Deep Diver poskytne potápěči praktické dovednosti a znalosti znalosti v následujících 8 teoretických modulech:
limity použití vzduchu pro potápění a dekomprese
fyziologické a psychologické aspekty potápění do 39m
zásady bezpečného dekompresního ponoru
technická problematika pokročilého potápění, konfigurace výstroje
potápěčský tým, plánování ponoru
gas management, dýchací techniky hloubkového potápění
řešení krizových situací při dekompresním potápění

Praxe:

bazén a 4 ponory: Cvičí se nouzové a dekompresní techniky, valve drill, trim, práce v týmu, použití deko-bóje a linky.Dále každý absolvuje 4 ponory s využitím tabulek a potápěčských počítačů k simulované i skutečné dekompresi.

Cena kurzu:


7.900Kč (sleva při absolvování spolu s kurzem AEANx)

Cena obsahuje teorii, praxi v bazéně i na otevřené vodě, certifikaci, práci instruktora. Při zápisu do kurzu obdrží každý účastník IANTD Deep Diver Manual and Workbook v češtině.

Doporučujeme absolvovat kurz s BCD, které umožňuje montáž dvou lahví a dvojčetem, nutné jsou dva první stupně automatiky. Chybějící výstroj je možné za poplatek zapůjčit.

Po úspěšném ukončení tohoto kurzu je účastníkovi uděleno osvědčení IANTD Deep Diver. Toto potápěčské osvědčení vystavené IANTD USA, největším sdružením rekreačních a technických potápěčů na světě, zastoupeným i v ČR a SR, je na celém světě uznáváno jako osvědčení moderního sportovního a technického potápěče.

Vstupní požadavky:

Na účastníkovi se vyžaduje prokázání jeho potápěčské způsobilosti a lékařské potvrzení zdravotního stavu, ještě před začátkem kurzu.
Nejbližší termín nezávazné úvodní infoschůzky: vyžádejte si, prosím, na klubu

Pro více informací o kurzu pište: petr@trygonbrno.cz
Kontakt na instruktory:
Petr I**  tel.: 603438887, mail: petr@trygonbrno.cz
Rasťo I* tel.: 602710216, mail: rasti@trygonbrno.cz

V případě zájmu, využijte rovněž možnost on-line přihlášky.
     
    Nejkrásnější svatba - svatební dekorace, slavnostní výzdoba, e-shop Ráj zážitků Yachting (c) TRYGON BRNO 2009, design bdsign.cz