clo

CELNÍ SLUŽBY

FACEBOOK

optik krouman

ČIŠTĚNÍ BAZÉNŮ

2018-07-28youtube.jpg

jiranek.png

 

IANTD JUNIOR DIVER

IANTD Junior OWD
- základní kurz přístrojového potápění pro juniory. Náplň tohoto kurzu je úplně stejná, jako pro dospělé OWD. A nemyslete si, že juniorům něco odpustíme :-)


Student dostane po složení všech náležitostí průkazku Junior OWD, která má stejný kredit jako dospělácká OWD. A navíc mu kdykoli po 15. narozeninách vystavíme bez dalších zkoušek také dospěláckou certifikaci
OWD.
Do kurzu mohou junioři od 12 let se souhlasem rodičů. Děti 10-11 let mohou kurz též absolvovat, ale v přítomnosti zkušeného rodiného příslušníka s minimální kvalifikací AOWD.

Pro zdatné zájemce z řad naší omladiny nabízíme rovněž další ekvivalenty potápěčských kurzů pro juniory:

IANTD Junior AOWD

IANTD Junior OWD nabízí rozšíření znalostí a potápěčských dovedností v pěti různých oblastech pokročilého potápění. Náplň tohoto kurzu je úplně stejná, jako pro dospělé AOWD. Student dostane po složení všech náležitostí průkazku Junior AOWD, která má stejný kredit jako dospělácká AOWD. A navíc mu kdykoli po 15.
narozeninách vystavíme bez dalších zkoušek také dospěláckou certifikaci AOWD.
Do kurzu mohou junioři od 12 let se souhlasem rodičů.

IANTD Junior EANx

Potápění se vzduchem má dva hlavní problémy – dusíkové opojení a poměrně omezující dekompresní limity. Obě nevýhody nitrox eliminuje. Přitom je jeho použití tak snadné! Potápění s nitroxem je bezpečnější než se
vzduchem a je lehce dostupné rekreačním potápěčům.
Náplň tohoto kurzu je úplně stejná, jako pro dospělé EANx. Student dostane po složení všech náležitostí průkazku Junior EANx, která má stejný kredit jako dospělácká EANx. A navíc mu kdykoli po 15.
narozeninách vystavíme bez dalších zkoušek také dospěláckou certifikaci EANx.
Do kurzu mohou junioři od 12 let se souhlasem rodičů.

IANTD Junior Wreck Diver

Tato certifikace je na některých vracích (např. Balt) vyžadována přímo v dive centru. Požadovaná certifikace pro zahájení kurzu je Junior AOWD, věk od 12 let při souhlasu rodičů.
Tento program je navržen tak, aby rozvíjel dovednosti týkající se vraků v mezích pronikání světla a aby zajistil, že potápěči jsou si vědomi vlastní odpovědnosti a jsou schopni uvědomit si rizika s tím spojená.
Tři hodiny teorie plus 1x bazén Cičení práe s bójkou, s vázáním linky, plavání na lince bez masky…
Minimální doba na dně 100 minut, ve čtyřech ponorech. Maximální hloubka 29 metrů

     
    Nejkrásnější svatba - svatební dekorace, slavnostní výzdoba, e-shop Ráj zážitků Yachting (c) TRYGON BRNO 2009, design bdsign.cz