clo

CELNÍ SLUŽBY

FACEBOOK

optik krouman

ČIŠTĚNÍ BAZÉNŮ

2018-07-28youtube.jpg

jiranek.png

 

Klub podporují svojí činností nebo příspěvkem:

Oční optika OPTIK KROUMAN® - poskytuje již více než 18 let profesionální služby oční optiky: měření a vyšetření zraku pro dioptrické brýle i kontaktní čočky, aplikace a prodej kontaktních čoček, dioptrických brýlí a multifokálních brýlí,  prodej slunečních brýlí, popř. úprava na dioptrické sluneční brýle a další služby oční optiky – opravy brýlí, výměny skel, prodej doplňkového sortimentu.

Provozovna: Josefská 1, tel. 542 212 955, http://optikkrouman.cz/

blueskyservice.cz


malystromlogo.jpgMateřská školka MALÝ STROM - je taková druhá rodina pro svoje děti (kamarády maláčky), kde tety a strejda (kamarádi velkáči) vytváří kouzelné světy, učí hrou - a to především - se k sobě krásně chovat a najít v druhém kamaráda. S velikou vděčností za jejich přístup ke světu i lidem (a nejen těm malinkým) jsme jim svěřili naše děti a touto cestou bychom je rádi doporučili i Vám. Pokud chcete děti předávat bez pochyb, že by se měli báječně, že o ně bude postaráno s láskou a přitom se můžou dosyta proběhnout kaluží, lézt po stromech, dělat výpravy na vodu, koncerty, do lesa i do divadla... ozvěte se včas... Jediné riziko je, že kamarádi nechtějí domů. :)
Každoročně během léta je možné děti přihlásit i na týdenní přímestské tábory.
Provozovna: Žilkova 40a, Brno - Řečkovice
 

cajovnauzabky.cz

Čajovna U Žabky - čajovna je místo klidu, vznešenosti a uvědomění, uprostřed hluku, spěchu a zmatku. Ostrov záchrany a probuzení pro ty, co chtějí najít cesti a směr v sobě samém.

V naší brněnské čajovně na Kopečné 56 naleznete klid a pohodu, vynikající čaje z různých koutů světa a výborné vodní dýmky. Rádi Vás uvidíme a pohostíme každý den od 13 do 22hod.

http://www.cajovnauzabky.cz/  nebo http://www.facebook.com/cajovnauzabky?ref="hl

     
    Nejkrásnější svatba - svatební dekorace, slavnostní výzdoba, e-shop Ráj zážitků Yachting (c) TRYGON BRNO 2009, design bdsign.cz