clo

CELNÍ SLUŽBY

FACEBOOK

optik krouman

ČIŠTĚNÍ BAZÉNŮ

2018-07-28youtube.jpg

jiranek.png

 

Ceník a termíny bazénu

(Aktualizováno 19.11.2023 po rekonstrukci Lužánkek!)

 

KDY? 

Dráhu máme ve STŘEDU 19-20 hod a v SOBOTU 10-11 hod. To znamená všechno (samostatné vstupy, kondiční ponory, zkušební ponory i ponory navíc v rámci kurzu) se koná v tyto časy. V případě, že si potřebujete vypůjčit výstroj, tak doporučujeme přijít alespoň o 30 min dříve, ať se neobíráte o čas ve vodě. U zkušebního ponoru je třeba přijít o hodinu dříve, jelikož součástí ponoru je povinná teoretická část. )


VSTUP PRO CERTIFIKOVANÉ POTÁPĚČE

FREEDIVING / ŠNORCHLOVÁNÍ - 180,-

POTÁPĚNÍ S PŘÍSTROJEM - 250,-

PLAVÁNÍ - 160,-

Cena se vztahuje na jednorázový vstup do naší plavecké dráhy a to buď ve STŘEDU 19-20hod nebo SOBOTU 10-11hod. Doporučujeme přijít alespoň o 30 min dříve, kvůli případnému vypůjčení výstroje atd. Výstroj je k zapůjčení za příplatek. Je potřeba mít platnou potápěčskou licenci, jinak je třeba jít do vody za doprovodu našeho instruktora - kategorie Kondiční ponor s instruktorem. 

ZKUŠEBNÍ PONOR  - cena 990,- (v případě dvojice je pro druhého cena 450,-)

Pro úplné laiky, kteří si chtějí vyzkoušet potápění a v případě spokojenosti se třeba zapsat do kurzu OWD a získat tak možnost potápět se samostatně. :-) S sebou si stačí vzít vlastní plavky, ručník a nějaké žabky na bazén. Veškerou potápěčskou výstroj Vám jinak půjčíme v ceně zkušebního ponoru. Více informací (jak ponor probíhá a kdy přijít na bazén) naleznete přímo v záložce Potápění na zkoušku.

KONDIČNÍ PONOR S INSTRUKTOREM - cena od 1050,- 

Vhodné pro potápěče s certifikací, kteří si chtějí osvěžit pozapomenuté dovednosti nebo pro ty, kteří se z jakéhokoli důvodu nemůžou prokázat platnou licencí. Cena se skládá z:  700,- za instruktora, 350,- vstup na bazén. Dále je možno si zapůjčit výstroj za 400,- příplatek a láhev se vzduchem za 250,- 

KONDIČNÍ PONOR BEZ INSTRUKTORA - cena 1000,-

Jedná se o samostatný vstup do naší dráhy bez doprovodu instruktora, je nutné mít platnou potápěčskou licenci. Cena obsahuje vstup za 350,-,  půjčení výstroje za 400,- a láhev za 250,-

PONOR NAVÍC V RÁMCI KURZU U NÁS - cena 500,--900,-

Platí pro ty, kteří jsou zapsání v aktuálním kurzu OWD a nejsou si jisti praxí v bazéně nebo zkrátka potřebují některé dovednosti ještě individuálně zdokonalit, samozřejmě za doprovodu našeho instruktora. 

 

Samostatný vstup na bazén je možný pouze po předložení potápěčské licence. V případě, že se z jakéhokoli důvodu nemůžete prokázat svou certifikací, pak je nutno jít do vody za doprovodu jednoho z našich instruktorů a tedy využít kondiční ponor s instruktorem. 

     
    Nejkrásnější svatba - svatební dekorace, slavnostní výzdoba, e-shop Ráj zážitků Yachting (c) TRYGON BRNO 2009, design bdsign.cz