clo

CELNÍ SLUŽBY

FACEBOOK

optik krouman

ČIŠTĚNÍ BAZÉNŮ

2018-07-28youtube.jpg

jiranek.png

 

IANTD OWD (Open Water Diver) - Základní kurz potápění

Vítáme Vás na základním kurzu přístrojového potápění IANTD OWD.

 Základní kurz přístrojového potápění  se skládá z těchto částí:

2014-02-06IMG_9473.jpg

- teorie, trénink v bazéně a testy
- 4 ponory na volné vodě,
- vystavení mezinárodní certifikace
- věrnostní výhody
Vše výše uvedené je zahrnuto v základní ceně 9400 Kč. Cvičení lze běžně splnit v časovém horizontu měsíce, nejpozději však vždy do 6-ti měsíců od zahájení kurzu. V urgentním případě i během týdne, to však formou individuálního kurzu za individuální cenu.
Pořádáme i kurzy pro juniory ve věku 12-15 let. Pro děti ve věku 10-11 let pouze v případě dospělého doprovodu potápěče s kvalifikací AOWD. Učebnice ke kurzu je zahrnuta v ceně stejně jako Potápěčský deník – logbook. Obdržíte je současně se složením zálohy 2000 Kč na kurz.
Po domluvě dokážeme pro Vás nachystat i individuální kurz OWD. V tabulce uvidíte rozdíly mezi kurzy a najdete si tu nejlepší volbu pro Vás. Cena za individuální kurz je 13.500,-. V případě, že se na individuální kurz domluví dvojice, tak cena je 12.000,- na osobu.
 

Trygon Brno

kurz OWD

9.400,- Kč/os.

kurz OWD INDIVIDUÁLNÍ

13.500,- Kč/os.

v případě dvojice 12.000,- Kč/os.

maximální počet studentů na instruktora

4

2

teorie na bazéně

5 hodin

6 hodin

potápění na bazéně

4 hodiny

5 hodin

půjčení kompletní výstroje

ano

ano, navíc po dobu celého kurzu máte vyčleněnou výstroj přímo pro vás

vzduch na ponory na bazéně

ano

ano

vzduch na ponory na otevřené vodě v ČR

ne

ano

vodní dýmka na otevřené vodě

ne

ano

potápěčské pojištění na otevřené vodě

ne

ano

zvolení si vlastního termínu teorie a praxe

z našich nabídek

možnost vlastního výběru po domluvě

log book tištěný

ano

ano

učebnice ke kurzu OWD

ano

ano

cena za dopravu na ponory v ČR

ne

ano

mezinárodní certifikace

ano

ano


A,       Teoretická část OWD kurzu v učebně a praktická část na bazéně je složena ze šesti modulů, které proběhnou během čtyř sezení na teorii a čtyř bazénů, které na sebe vždy navazují. V páté teorii složíte písemný test, který následně opravíme a případné chyby vysvětlíme. Pokud potřebujete pro Vaši jistotu více lekcí, rádi Vám je zajistíme v individuálních termínech dle Vašich potřeb – za režijní poplatek 500 Kč/hod. Termín dle Vašeho volna a možností dohodnete s Vaším instruktorem.

2016-08-08IMG_7557.jpg

B,       Vše, co se naučíte v bazéně musíte následně zopakovat v otevřené vodě 4-mi ponory, kdekoli v lomu či v moři. Tato zkouška se dohodne v průběhu teorie a bazénů. Cesta na Vámi zvolenou lokalitu a poplatek na lokalitě /liší se dle tipu lokality/ nejsou zahrnuty v ceně. Naopak instruktor a výstroj ano.

C,       Vaší zaslouženě získanou celosvětově platnou licenci školy IANTD obdržíte nejpozději do 48 hod po složení předepsaných úkonů. Současně budete zařazeni do celosvětové databáze potápěčů, kterou budete mít kdykoliv k dispozici na Vašich cestách, nejlépe s naším klubem.

2016-08-09GOPR0722.jpg

D,       Všem členům klubu TRYGON Brno nabízíme řadu bonusů při zapůjčení výbavy, zkušební i kondiční ponory pro Vaše přátelé, slevu při nákupu zboží v naší klubové prodejně. Tímto současně klub podporujete ekonomicky, za což Vám děkujeme!

Základní kurz OWD - potápění s přístrojem stojí 9400 Kč vč. DPH a kromě komplexního kurzu zahrnuje bezplatné zapůjčení kompletní potápěčské výstroje včetně tlakových lahví s náplní, studijní materiály a poplatky za vystavení certifikátu.

Pro více informací o kurzu pište: petr@trygonbrno.cz
Kontakt na instruktory:
Petr I**  tel.: 603438887, mail: petr@trygonbrno.cz

Rasťo I** tel.: 602710216, mail: rasti@trygonbrno.cz

V případě zájmu, využijte rovněž možnost on-line přihlášky.

Darujte kurz OWD jako dárek Vašim blízkým! Na prodejně jsou připraveny dárkové poukázky k vyzvednutí, nebo se lze domluvit emailem na poslání peněz na účet a poukazu přímo do Vaší emailové schránky. Darovat můžete poukázku během několika hodin, takže i jako dárek "last-minute" ;-)

kurz_owd

Více o DÁRKOVÝCH POUKAZECH naleznete ZDE.

Vítejte v klubu v přátelském potápěčském 5***** Facility Centr  IANTD,

v potápěčské škole a  klubu TRYGON Brno

     
    Nejkrásnější svatba - svatební dekorace, slavnostní výzdoba, e-shop Ráj zážitků Yachting (c) TRYGON BRNO 2009, design bdsign.cz