clo

CELNÍ SLUŽBY

FACEBOOK

optik krouman

ČIŠTĚNÍ BAZÉNŮ

2018-07-28youtube.jpg

 

OWD (OPEN WATER DIVER) - ZÁKLADNÍ KURZ POTÁPĚNÍ

První setkání bude věnováno informacím o systému a škole jako takové, ale také přesnější domluvě skupiny na vyhovujících termínech lekcí. Budou Vám předány studijní materiály - učebnice a Log booky. Vezměte si s sebou blok, tužku, zálohu.

Celé setkání můžete samozřejmě pojmout zcela nezávazně.
Kurz zahájíme na Vaše přání i v jiný termín.


Malá rada, jak si vybrat kurz potápění - záleží na tom u které školy, jakou certifikační agenturu, či kdo konkrétně je instruktorem? Čtěte zde: http://www.trygonbrno.cz/cz/jak-si-vybrat

Pro koho?
Tento program poskytne vyčerpávající vyškolení těm, kteří se chtějí stát sportovními potápěči. Kurz klade důraz na dovednosti a znalosti, které jsou zapotřebí k rozvoji bezpečí začátečníka, rozvíjí jistotu a smysl pro odpovědnost. Kvalifikuje potápěče k ponorům do hloubky 18m.

Jak probíhá?
Skládá se z 5 lekcí teorie, 6 h bazénových cvičení a 4 ponorů na otevřené vodě.
Během teoretických lekcí proberete s instruktorem základy fyziky, naučíte se o výstroji, jak lidské tělo funguje pod vodou, jak plánovat a uskutečnit bezpečný ponor. Závěrem si ověříte Vaše znalosti v testech.
V praktických cvičení v bazéně a později i na otevřené vodě se budete učit ovládat váš vztlak, pomáhat si navzájem s buddym, správně reagovat v nouzových situacích. Na konkrétní časy teorií i bazénů se domluvíte s instruktorem. Trygon má bazén ve středu mezi 19-20h a v sobotu mezi 10-11h.
Ponory na otevřené vodě jsou završením celého výcviku. Lokalitu si volíte sami, hlavně s ohledem na roční období a finanční možnosti. Běžně se ukončují kurzy přes léto v ČR a na Slovensku, také u Středozemního moře. V zimě např. v Chorvatsku a Egyptě, jezdí se, ale, i jinam (Kuba, Kanárské ostrovy, Elba …) a na kterékoli výjední akci je možnost kurz dokončit. Ponorů na otevřené vodě je celkem 4-5 v rámci kurzu, někdy však během prodlouženého víkendu absolvujeme ponorů více.
 
Pár rad do začátků si můžete přečíst během po absolvování prvních lekcí kurzu zde: http://www.trygonbrno.cz/cz/tipy-a-triky-jak-se-zlepsovat
 
Už na první lekce se Vám jistě budou hodit potápěčské signály: http://www.trygonbrno.cz/cz/potapecske-signaly/

Absolvováním kurzu získáte celosvětově uznávané osvědčení pro potápění s doživotní platností (něco jako řidičák). Získaná certifikace Vám umožní potápět se do 18m hloubky. Junioři OWD (od deseti let) se mohou potápět s certifikovaným rodičem nebo profesionálním průvodcem.

Lze absolvovat také kurz ve skupině nebo individuálně.

Za kolik?
Cena kurzu v elitní škole IANTD je 7 900 Kč . 
V naší ceně kurzu jsou zahrnuty veškeré náklady bez dalších doplatků, pokud kurz dokončíte v ČR nebo na Slovensku.
Jsou to: výukové materiály, certifikace, logbook, práce instruktora doma i v zahraničí, uvedené počty teorií, bazénů a ponorů, půjčení kompletní výstroje, plnění vzduchu na našem klubu.
V ceně je zahrnuto členství v klubu s výhodou slev při nákupu zboží v klubové prodejně!

Slevy poskytujeme na všechny OWD kurzy studentům (500 Kč), skupinám (300 Kč/min. 4 účastníci), rodinám (400 Kč/min. 3 účastníci) a používáte-li vlastní kompletní výstroj (1 000 Kč). Slevy se sčítají!

Naši instruktoři jsou pojištěni na potápěčské nehody při výcviku (DAN) kdekoli na Světě. U ponorů je vždy lehce dostupný kyslík pro případné poskytnutí první pomoci. Požaduje se potvrzení zdravotní způsobilosti pro přístrojové potápění potvrzené lékařem.

Jak se přihlásit?

Přijďte na informační nezávaznou úvodní schůzku (konkrétní datum naleznete v "aktuálních kurzech") nebo se můžete přihlásit emailem (info@trygonbrno.cz) nebo telefonicky (541243872).
Můžete také přinést s sebou již vyplněnou přihlášku.
     
    Nejkrásnější svatba - svatební dekorace, slavnostní výzdoba, e-shop Ráj zážitků Yachting (c) TRYGON BRNO 2009, design bdsign.cz