clo

CELNÍ SLUŽBY

FACEBOOK

optik krouman

ČIŠTĚNÍ BAZÉNŮ

2018-07-28youtube.jpg

jiranek.png

 

IANTD OWD (Open Water Diver) - Základní kurz potápění

Vítáme Vás na základním kurzu přístrojového potápění IANTD OWD.

 Základní kurz přístrojového potápění  se skládá z těchto částí:

2014-02-06IMG_9473.jpg


A,        teorie + testy
B,        bazénové cvičení
C,        ponory na volné vodě.
D,        vystavení mezinárodní certifikace
E,         věrnostní výhody

Vše výše uvedené lze splnit v časovém  horizontu týdne, nejpozději však do 6-ti měsíců.

A,        Učebnice ke kurzu je zahrnuta v ceně stejně jako Potápěčský deník – loogbook obdržíte je současně se  složením zálohy 2.000,- na kurz. Po přečtení knihy formou samostudia následuje trénink  cviků v bazénu, kterých je cca15 amůžete je jako video-pomůcku obdržet na flasch k prostudování předem. Povinný test znalostí s Vámi zdoláme /i kdyby opakovaně / – vždy společným úsilím a rádi vysvětlíme problermatiku tak, aby jste ji zvládli jako všichni před Vámi – hladce a v pohodě.

2016-08-08IMG_7557.jpg

B,        Pro Vaše cviky v bazénu  jsou vyčleněny lekce v 6 modulech, celkem 4x vstup do bazénu s kompletní výbavou, kterou Vám zapůjčíme je rovněž v ceně základního kurzu OWD. Pokud z nějakých důvodů zmeškáte cvičení bez omluvy do 24 hodin předem či potřebujete pro Vaši jistotu více lekcí, rádi Vám je zajistíme v individuálních termínech dle Vašich potřeb - za režijní příplatek 350 Kč./hod. Termín dle Vašeho volna a možností dohodnete s Vaším instruktorem.

C,        Potvrzení dovedností nabytých v bazénu je dle amerických standardů povinné potvrdit  v otevřené vodě 4-mi  ponory, kdekoli v lomu či v moři. Tato zkouška se dohodne vždy na konci Vašeho  kurzu. Cesta na Vámi zvolenou lokalitu a poplatek na lokalitě /liší se dle tipu lokality/ nejsou zahrnuty v ceně. Naopak  instruktor a výstroj ANO.2016-08-09GOPR0722.jpg

D,        Vaši zaslouženě získanou celosvětově platnou licenci elitní školy IANTD obdržíte nejpozději do 48 hod. po složení předepsaných úkonů, obvykle ihned po závěrečném ponoru společně s diplomem a malým dárkem na upomínku.Současně budete zařazeni do celosvětové databáze potápěčů, kterou budete mít kdykoliv k dispozici na Vašich cestách, nejlépe s naším klubem

E,        Nabízíme také individuální kurzy pro náročné klienty a pro děti od 12 do 15 let s individuálním přístupem a s individuálními cenami. Současně nabízíme řadu klubových bonusů při zapůjčení výbavy, zkušební i kondiční ponory pro Vaše přátelé. Také nabízíme slevu  při nákupu zboží v naší klubové prodejně. Tímto současně klub podporujete ekonomicky , za což Vám děkujeme.

 

Základní kurz OWD - potápění s přístrojem stojí letos 7990 Kč vč. DPH a kromě komplexního kurzu zahrnuje bezplatné zapůjčení kompletní potápěčské výstroje včetně tlakových lahví s náplní, studijní materiály a poplatky za vystavení certifikátu.

Darujte kurz OWD jako dárek Vašim blízkým! Na prodejně jsou připraveny dárkové poukázky k vyzvednutí, nebo se lze domluvit emailem na poslání peněz na účet a poukazu přímo do Vaší emailové schránky. Darovat můžete poukázku během několika hodin, takže i jako dárek "last-minute" ;-)

kurz_owd

Více o DÁRKOVÝCH POUKAZECH naleznete ZDE.

Vítejte v klubu v přátelském potápěčském 5***** Facility Centr  IANTD,

v potápěčské škole a  klubu TRYGON Brno

     
    Nejkrásnější svatba - svatební dekorace, slavnostní výzdoba, e-shop Ráj zážitků Yachting (c) TRYGON BRNO 2009, design bdsign.cz