clo

CELNÍ SLUŽBY

FACEBOOK

optik krouman

ČIŠTĚNÍ BAZÉNŮ

2018-07-28youtube.jpg

jiranek.png

 

POKROČILÝ POTÁPĚČ S NITROXEM (ADVANCED NITROX DIVER)

Tento program je určen k tomu, aby rozšířil znalosti potápěče při potápění s nitroxovými směsmi a naučil ho používat EAN s vyšším obsahem kyslíku (22 až 100%) pro dekompresi. Dále se rozvíjejí potápěčské dovednosti nutné k bezpečnému zvládnutí manipulace se stage lahvemi a lepší chápání koncepce technického potápění. Doporučuje se, aby byl program vyučován ve spojení s programem IANTD Deep Diver.

Obsah kurzu:

Účastník kurzu získá vyčerpávající teoretické znalosti v 7 výcvikových modulech:

  • úvod do technického potápění s EANx
  • psychická a fyzická zdatnost
  • fyzika plynů
  • fyziologie EANx potápění
  • plánování sestupů s více směsemi
  • nouzové postupy při nehodách v pokročilém potápění


Dále každý absolvuje 4 ponory s využití EANx směsi a odlišné EANx směsi pro dekompresi.

Cena kurzu:

7.900Kč (sleva při absolvování spolu s kurzem DD)

Cena obsahuje teorii, praxi v bazéně i na otevřené vodě, certifikaci, práci instruktora. Při zápisu do kurzu obdrží každý účastník IANTD Advanced EANx Manual and Workbook v češtině.

Kromě standartní výstroje potřebuje účastník kurzu BCD, které umožňuje vedle montáže dvou lahví montáž tzv. "stage lahve" (postraní montáž deko láhve), druhou automatiku a EANx automatiku. Chybějící výstroj je možné za poplatek zapůjčit.

Po úspěšném ukončení tohoto kurzu je účastníkovi uděleno osvědčení IANTD Advanced EANx Diver. Toto potápěčské osvědčení vystavené IANTD USA, největším sdružením rekreačních a technických potápěčů na světě, zastoupeným i v ČR a SR, je na celém světě uznáváno jako osvědčení moderního sportovního a technického potápěče.

Vstupní požadavky:

Na účastníkovi se vyžaduje prokázání jeho potápěčské způsobilosti a lékařské potvrzení zdravotního stavu, ještě před začátkem kurzu.
Nejbližší termín nezávazné úvodní infoschůzky zjistíte emailem (petr@trygonbrno.cz) nebo telefonicky na 603438887.     
    Nejkrásnější svatba - svatební dekorace, slavnostní výzdoba, e-shop Ráj zážitků Yachting (c) TRYGON BRNO 2009, design bdsign.cz