clo

CELNÍ SLUŽBY

FACEBOOK

optik krouman

ČIŠTĚNÍ BAZÉNŮ

2018-07-28youtube.jpg

jiranek.png

 

14. 10. 2023 - 21. 10. 2023

SEVERNÍ EGYPT + DAHAB

Vyjímečná trasa SEVERNÍ EGYPT + DAHAB s Marcelem

Volná dvě poslední místa! (28.7.)= začátek a konec v Safaze (lokality Safagy se moc nejezdí, ale jsou krásné: celk pohled na dive deck.jpgPanorama Reef, Abu Kefan, Salem Express, Tobia Arba / Thistlegorm a Ras Mohamed nemusíme představovat /  Tiranskou úžinu známe a víme, že stojí za to / a jako třešinka dlouho nenavštívený Dahab s nejvyhlášenějšími a srdcovými lokalitami jako  Canyon, Blue Hole a další...).

Termín : 14.10. – 21.10.2023 sobota – sobota 

Jedná se o atraktivní termín i pěknou velkou loď s ověřenou posádkou, a je třeba akci obratem zálohovat. Prosíme tedy zájemce, kontaktujte nás neprodleně na info@trygonbrno.cz nebo na Marcelův či Jitky tel./whatsapp.

Prostorná loď NEPTUN (společnost DIAMOND) pro 26 celk pohled neptun.jpgosob, prošla revizí v doku letos v dubnu. Už jsme na ní v minulosti absolvovali plavbu, k naší spokojenosti a posádka je prakticky rodina, která se příliš nemění.

Za Trygon poletí Marcel a Jitka, a doplní místní průvodce (nejen) ve vodě. V nabídce je dokončení rozdělaných kurzů i absolvování dalších přímo během plavby (Nitrox, AOWD).

Letenky: PRG_HRG. Předběžně by se mělo  jednat o noční let, takže v případě ranního příletu je možnost vyplutí 1.den za příplatek 25 EUR/osoba, což je ale den potápění navíc! Zavazadla klasicky 23 kg hlavní diverybipolivka.jpgzavazadlo + příruční. Poptáváme delegátskou nadváhu zdarma, uvidíme.

Cena za kompletní výjezd - tedy letenku, přepravu, pobyt, stravu, doprovodnašich instruktorů i potápění: 34 500,- Kč a to včetně poplatku za vstup do Rudého moře (45 EUR). Nevybíráme poplatek na lodi v hotovosti, je již zahrnutý v ceně!

Zálohu 20.000,- prosím na NOVÝ ÚČET TRYGONU: 21004641/0100 kdo dřív pošle, tak ten jede.

Další informace:

Platnost pasu musí být po návratu z Egypta ještě 6 měsíců! Na lodi je standardně pro každého účastníka připravena 12l lahev. Za příplatek je možné si objednat horni paluba hezci.jpg15l lahev.Cena je 30 EUR/pobyt. Lze přiobjedat i nitrox: 60 EUR/ neomezeně nebo 5 EUR/lahev.

Cena safari neobsahuje:

- doprava z a na letiště v Praze
- vstupní vízum do Egypta 25 USD/osoba
- bakšišné posádce 55 Eur/os (hradí se na lodi našemu zástupci)
- alkoholické nápoje, objednáme hromadně předem (řádově pivo Heineken 24ks/karton: Heineken 0,5l  24 ks, víno bílé a červené (Omar nebo Obelisk) – 15 EUR lahev)jidelna.jpg

Jakékoli dotazy a přihlášky na info@trygonbrno.cz nebo rovnou u Marcela a Jitky.

Těšíme se na společnou akci!

rudemore.jpgfotodive.jpgrudemore2.jpg

pokoj.jpg     
    Nejkrásnější svatba - svatební dekorace, slavnostní výzdoba, e-shop Ráj zážitků Yachting (c) TRYGON BRNO 2009, design bdsign.cz