clo

CELNÍ SLUŽBY

FACEBOOK

optik krouman

ČIŠTĚNÍ BAZÉNŮ

2018-07-28youtube.jpg

jiranek.png

 

12. 06. 2021 - 19. 06. 2021

Jarní Egypt Hurgháda

Týden v Egyptě, v hotelu Albatros Citadel v Hurghadě s možností každodenního výjezdu lodí na ponory.Termín: sobota 12. června až sobota 19. června 2021

Dodělejte si zde svůj kurz OWD!

Cena: 18.900,- Kč/osoba (letenka, transfer, pobyt, all inclusive včetně alkoholických drinků) Dítě do 12 let platí pouze letenku. Ubytování má s rodiči na pokoji zdarma.

Letenka je včetně 30kg zavazadla + pojištění léčebných výloh vč. Covid-19

 Potápění je 220 EUR/osoba/5 dní  (10 ponorů) Jeden den 50 EUR/osoba/den (cena je včetně transferu z a na hotel + oběd na lodi). Šnorchlaři mohou jet společně s potápěči za 25 EUR/den. Potápění se platí na místě v euro.

hotel Albatros.jpg

Hotel Albatros Citadel je rozlehlý hotelový komplex postavený ve stylu středomořské vesničky nabízí vstupní halu s recepcí , lobby bar, obchůdky, směnárnu, hlavní hotelovou restauraci, dvě restaurace a la carte, kavárnu, bary, orientální koutek s vodními dýmkami (zdarma) a konferenční místnost. K hotelovému vybavení patří venkovní bazén se sladkou vodou (v zimě vyhřívaný) a dva bazény s mořskou vodou, bary u bazénů nebo dětský bazén. Dětem je určen dětský bazén a miniklub s hřištěm. Vhodné i pro šnorchlaře.

Přihlášky: petr@trygonbrno.cz     
    Nejkrásnější svatba - svatební dekorace, slavnostní výzdoba, e-shop Ráj zážitků Yachting (c) TRYGON BRNO 2009, design bdsign.cz