clo

CELNÍ SLUŽBY

FACEBOOK

optik krouman

ČIŠTĚNÍ BAZÉNŮ

2018-07-28youtube.jpg

 

01. 07. 2017

SUUNTO SONDY - BEZPLATNÁ VÝMĚNA ZA NEJNOVĚŠÍ MODEL

Platí pro všechny SUUNTO WIRELESS TRANSMITTER a SUUNTO TANK POD bez rozdílu stáří a záruky!Výrobce SUUNTO identifikoval možné bezpečnostní riziko týkající se všech bezdrátových sond SUUNTO, které přenášejí tlak v lahvi do kompatibilních potápěčských počítačů SUUNTO.  
 
Bezpečnost potápěče má pro SUUNTO nejvyšší důležitost. Přestože jde o extrémně malé riziko selhání produktu, bylo rozhodnuto zahájit stažení všech bezdrátových sond SUUNTO ke kontrole a upgrade. 
 
Jako doplňující servis poskytne SUUNTO bezplatnou výměnu baterie a jednoletou záruku na všechny kontrolované produkty bez ohledu na jejich datum pořízení. 
 
Pokud vlastníte bezdrátovou sondu SUUNTO WIRELESS TANK PRESSURE TRANSMITTER nebo SUUNTO TANK POD: 
 
1. Nepoužívejte tento produkt při potápění, než dojde k jeho upgrade.
2. Předejte Váš produkt Vašemu dealerovi SUUNTO k bezplatné kontrole a upgrade. (Není třeba dokládat záruční list ani doklad o koupi)
3. Po obdržení Vašeho upgradovaného produktu jej prosím zaregistrujte na MySuunto pro potvrzení poskytnutí jednoleté záruky na produkt od data jeho kontroly .      
    Nejkrásnější svatba - svatební dekorace, slavnostní výzdoba, e-shop Ráj zážitků Yachting (c) TRYGON BRNO 2009, design bdsign.cz