clo

CELNÍ SLUŽBY

FACEBOOK

optik krouman

ČIŠTĚNÍ BAZÉNŮ

2018-07-28youtube.jpg

 

Absolvujte Advanced Open Water Diver – Kurz „Pokročilý potápěč“

Obsah kurzu:

Tento kurz nabízí certifikovanému začátečníkovi Open Water Diver (SDI, IANTD, PADI, CMAS, NAUI, atd.) rozšíření znalostí a potápěčských dovedností v pěti různých oblastech pokročilého potápění.

Obsahuje tři povinné ponory (noční, navigační a hloubkový) a jeden volitelný (proud, řeka, biologie, suchý oblek…). Volitelně před volnou vodu vkládáme 2h na bazéně.

Teorie v rozsahu dvou lekcí je zopakováním a podstatným rozšířením a základních znalostí. Celý kurz je stavěn na praxi, proto i teorie je podána formou diskuze k řešení krizových situací.

Některé základní dovednosti, které by už "owéďák" měl znát, ale v rámci AOWD se k nim vracíme a ladíme si můžete prostudovat zde: http://www.trygonbrno.cz/cz/tipy-a-triky-jak-se-zlepsovat

Cena:

4.900,- Kč (pro absolventy našeho OWD kurzu 1000,-Kč sleva! = cena 3900,-Kč)

V ceně zahrnuta teorie, vstup do bazénu (2 lekce, další za příplatek 200Kč/hod), 4 ponory na otevřené vodě, učebnice s tabulkami a cvičebnicí, certifikace, práce instruktorů.

Předpokládá se vlastní výstroj (lze půjčit za zvýhodněnou sazbu). Plnění (vzduch/nitrox), doprava na lokality ani další případné náklady nejsou v ceně započítány.

Vstupní požadavky:
Na účastníkovi se vyžaduje prokázání jeho potápěčské způsobilosti, šestnáct logovaných ponorů a lékařské potvrzení zdravotního stavu, ještě před začátkem kurzu.
Na termín nejbližší úvodní lekce se informujte např. telefonicky (541243872).
Přihlásit se můžete i emailem (info@trygonbrno.cz).


     
    Nejkrásnější svatba - svatební dekorace, slavnostní výzdoba, e-shop Ráj zážitků Yachting (c) TRYGON BRNO 2009, design bdsign.cz