clo

CELNÍ SLUŽBY

FACEBOOK

optik krouman

ČIŠTĚNÍ BAZÉNŮ

2018-07-28youtube.jpg

jiranek.png

 

29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

Víkendovka na Senci

Slovensko, Senec, jezero Guláška

Vzdálenost od Brna je 170km, čas cesta 1:50.
Souřadnice: GPS: 48.215569,17.43299

Velmi dobrá viditelnost po celý rok a nejteplejší voda široko daleko :-)
Je trochu propblém s plněném vzduchu pro větší skupinu (víc jak 5 pot.), proto je potřeba se nahlásit dostatečně předem, abychom vzali vlastní kompresor a nebo dotatečný počet lahví.
Jezero se dá objíždět po polní cesttě zprava i z leva, situace se docela mění. Na Gulášce začínáme kolem 11:00. Sestavíme výstroj, uděláme breefing a půjdeme do vody. Po vynoření bude cca 2 hodinky pauza. Jídlo a pití ze svých zdrojů a následuje druhý ponor.

Po vynoření je debreefing a rozmontování výstroje.
Pak přejíždíme do cca 20 km vzdáleného campuVincov les. Můžeme spát v chatkách, ve stanech a nebo pod přístřeškem. Doporučujeme vlastní spacák. Večer bude gril, tedy můžete si přihodit maso. Večeře buď ze zásob a nebo v místní restauraci IV cenové skupiny.

Další den ráno máme v ceně ubytování raňajky a v 9:00 bude sraz na jezeře. V podobném režimu odpotápíme dva ponory, jídlo a pití z vlastních zdrojů a odpoledne kolem 15:00 jedeme domů.

Na Senci u jezera se nedá koupit nic, tedy ani pití... Pamatujte vzít si dost tekutin!Je naplánováno potápění na lokalitě Guláška v sobotu a v neděli.

Přespání v areálu termálního koupaliště Vincov Les u Sládkovičova a to v chatkách, nebo ve vlastních stanech.

Více informací o lokalitě naleznete zde http://www.trygonbrno.cz/cz/gulaska.     
    Nejkrásnější svatba - svatební dekorace, slavnostní výzdoba, e-shop Ráj zážitků Yachting (c) TRYGON BRNO 2009, design bdsign.cz