clo

LOGO - celní služby

FACEBOOK

optik krouman

ČIŠTĚNÍ BAZÉNŮ

 

18. 08. 2017 - 25. 08. 2017

Rodinné Zablače - léto v HR

Návrh na opakování velmi vydařené akce z loňského léta pro rodiny, tentokrát na jiné lokalitě.Zveme Vás na potápěčsko-rodinnou pohodovou dovolenou na konci srpna. Voda vyhřátá, kolektiv plný smíchu a potápění s výborným zázemím zajištěno! Manželky, muři, děti i psi vítáni :-)

Termín: pá-pá 18.-25.8.

Cesta: vlastními auty. Cca týden před odjezdem se sejdeme na klubu a domluvíme pojištění, rozesazení do aut, doladíme výstroj.

Cena cesty počítáme cca 6-7tis/os. auto - např. pro 3 potápky cca 2300,-Kč/os

Jídlo: strava vlastní, vybavéné kuchyňky umožňují běžnou přípravu jídla. Loď vyjíždí na celodenní potápění (cca 9-15h), proto myslete na vhodné a vydatné svačiny, které můžete vzít s sebou. V Zablace je nekolik restaurací i obchod, je tedy možné jídlo řešit na místě (počítejte s vyššími cenami než u nás).

Ubytování: na místě v apartmánových domech. Ze zkušenosti velmi pěkné ubytko, prostorné, hezky zařízené. Dva domy kousek od sebe (50m?) a cca 100-200m od moře vycházkou (na dohled). U moře betonové molo i kamínková pláž, i skaliska (možnost opalování, koupání dětí i šnorchlování). Domy jsou umístěné cca 12min chůze od divecentra (většinou jsme volili dojíždět na ponory auty).

Cena: 46EUR/2lůžkový apartmán nebo 78EUR/4lůžkový apartmán za den (včetně lůžkovin, nádobí, ručníků, mýdla, úklidu, wifi). Přistýlka 12 EUR/den.
Použití klimatizace 5 Eur/den
V ceně není zahrnuta turistická taxa: 1 EUR/ den. Za děti do 12 let se taxa neplatí. Za děti 12 – 18 let se platí 50%.
 

Potápění: Celodenní výjezdy na lodi Andrea, cca v 9h odjezd, cca v 15h návrat. Umístění divcentra prakticky naproti přírodnímu parku Kornati nabízí velmi pěkné živé lokality v čisté vodě. Navíc lokalit je nepřeberné množství a kapitán Rosťa vždy volí především s ohledem na spokojenost klientů (samozřejmně se musí přizpůsobit počasí). Plánujeme dokončování kurzů OWD i AOWD, proto lokality budou vhodné pro začátečníky, ale i s ohledem na pokročilé potápky (např. loď kotví nad 5-10m na plošině, blízká stěna padá i do 50m).

Z velkých lákadel je zde vrak lodi Franceska de Rimini a nově objevený unikátní vrak bombradéru Stuka JU 87. A pro sezónu 2017 úplně nový objev kousek od divcentra. Oboje vyžaduje licenci AOWD (jejíž dokončení na místě je možné).

Na místě se domluvíme a v případě zájmu lze uspořádat rodinný výlet lodí, šnorchlování pro děti, vč. grilování na palubě. V loňském roce si měli děti možnost vyzkoušet i několikrát během pobytu potápění během krátkých a mělkých ponorů ze břehu, což se jim budeme snažit umožnit i letos.

Foto z minulé akce od Mr. Kroumana můžete vidět zde: http://www.fotokrouman.cz/content/trygon-brno-pot%C3%A1p%C4%9Bl-u-deep-sea-na-bombard%C3%A9ru-stuka-ju-87-r

Cena za ponory obsahuje půjčení lahví 15l se vzduchem /lze i nitrox za mírný příplatek/ a opasku s olovy.

Např. 6 ponorů stojí 4100,-Kč, reálné ceny se budou odvíjet od odpotápěného množství každého z nás!!!

Kompletní ceník zde: http://www.deepsea.cz/potapeni-v-chorvatsku-zakladna/cenik-potapeni

Výstroj v ceně není a je možné ji vypůjčit na Trygonu s 30% slevou, tzn. komplet cca za 250,-Kč/den, komplet ceník viz zde: http://www.trygonbrno.cz/cz/pujcovna

Navíc je nutné počítat s cca 50Kč/den na potápěčské pojištění - lze sjednat hromadně, nabídneme na předodjezdové schůzce.

Počet míst omezen především pro potápky kapacitou divecentra a možností být poblíž, tedy počtem pokojů "našich" apartmánových domů!

Přihlášky prosím pište na jitka@trygonbrno.cz, zálohu 2000,-Kč/os je nutné složit do 15.3.2016 na klubu, abychom mohli potvrdit rezervaci pro skupinu. Pozdější změny na dohodě.     
    Nejkrásnější svatba - svatební dekorace, slavnostní výzdoba, e-shop Ráj zážitků Yachting (c) TRYGON BRNO 2009, design bdsign.cz