clo

LOGO - celní služby

FACEBOOK

optik krouman

ČIŠTĚNÍ BAZÉNŮ

 

18. 08. 2017 - 25. 08. 2017

Rodinné Šilo - léto v HR

Návrh na opakování velmi vydařené akce z loňského léta pro rodiny.Zveme Vás na potápěčsko-rodinnou pohodovou dovolenou na konci srpna. Voda vyhřátá, kolektiv plný smíchu a potápění s výborným zázemím zajištěno! Manželky, muži, děti i psi vítáni :-)

Termín: pá-pá 18.-25.8.

Cesta: vlastními auty. Cca týden před odjezdem se sejdeme na klubu a domluvíme pojištění, rozesazení do aut, doladíme výstroj.

Cena cesty počítáme cca 6-7tis/os. auto - např. pro 3 potápky cca 2300,-Kč/os

Jídlo: strava vlastní, vybavéné kuchyňky umožňují běžnou přípravu jídla. Loď vyjíždí na celodenní potápění (cca 9-15h), proto myslete na vhodné a vydatné svačiny, které můžete vzít s sebou. V Zablace je nekolik restaurací i obchod, je tedy možné jídlo řešit na místě (počítejte s vyššími cenami než u nás).

Ubytování: na místě v apartmánovém domě. Velmi pěkné ubytko, prostorné, hezky zařízené, kousek od moře na konci vesnice, kde i v seóně máte plážičku téměř pro sebe a vcelku klid. U moře betonové molo i kamínková pláž, i skaliska (možnost opalování, koupání dětí i šnorchlování). Divecentrum přímo v přízemí ubytování.

Cena: 25EUR/os (včetně lůžkovin, nádobí, ručníků, mýdla, úklidu, wifi).
V ceně není zahrnuta turistická taxa: 1 EUR/ den. Za děti do 12 let se taxa neplatí. Za děti 12 – 18 let se platí 50%.
 

Potápění: Výjezdy na lokality na cca 1,5-2,5h bloky, zbytek dne stedy můžete strávit s rodinnou. Dopolední, polední či odpolední ponory dle domluvy na místě. Plánujeme dokončování kurzů OWD i AOWD, proto lokality budou vhodné pro začátečníky, ale i s ohledem na pokročilé potápky (např. loď kotví nad 5-10m na plošině, blízká stěna padá i do 50m).

Na místě se domluvíme a v případě zájmu lze uspořádat rodinný výlet lodí, šnorchlování pro děti. V loňském roce si měli děti možnost vyzkoušet i několikrát během pobytu potápění během krátkých a mělkých ponorů ze břehu, což se jim budeme snažit umožnit i letos.

Foto z minulé akce od Mr. Kroumana můžete vidět zde: http://www.fotokrouman.cz/content/trygon-brno-pot%C3%A1p%C4%9Bl-u-deep-sea-na-bombard%C3%A9ru-stuka-ju-87-r

Cena 25EUR za ponor obsahuje půjčení lahve 15l se vzduchem /lze i nitrox za mírný příplatek/ a opasku s olovy.

Výstroj v ceně není a je možné ji vypůjčit na Trygonu s 30% slevou, tzn. komplet cca za 250,-Kč/den, komplet ceník viz zde: http://www.trygonbrno.cz/cz/pujcovna

Navíc je nutné počítat s cca 50Kč/den na potápěčské pojištění - lze sjednat hromadně, nabídneme na předodjezdové schůzce.

Počet míst omezen především pro potápky kapacitou divecentra a možností být poblíž, tedy počtem pokojů "našeho" apartmánového domu!

Přihlášky prosím pište na jitka@trygonbrno.cz, zálohu 2000,-Kč/os je nutné složit do 15.3.2016 na klubu, abychom mohli potvrdit rezervaci pro skupinu. Pozdější změny na dohodě.     
    Nejkrásnější svatba - svatební dekorace, slavnostní výzdoba, e-shop Ráj zážitků Yachting (c) TRYGON BRNO 2009, design bdsign.cz