clo

CELNÍ SLUŽBY

FACEBOOK

optik krouman

ČIŠTĚNÍ BAZÉNŮ

2018-07-28youtube.jpg

jiranek.png

 

09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

Čištění Hvaru

Čištění přístavu Hvar

Od našeho kamaráda přeposíláme nabídku: 

Pokud máte pocit, že by vás bavilo dělat při potápění něco užitečného, tak tento rok se jako obvykle bude konat dvoudenní čistící akce pod záštitou města Hvar. Vítáni jsou jak potápěči (stačí OWD), tak nepotápěči, kteří budou dělat podporu ze břehu. Na dva dny, kdy bude probíhat čištění, je zajištěno ubytování a jídlo zdarma. V tom samém hotelu je zajištěna pro účastníky akce cena se slevou na případné prodloužení pobytu, protože po čištění plánujeme pár dní potápění pro zábavu. Akce má mezinárodní účast a tým z České republiky se účastní pravidelně. Po čištění vždy následuje společná večeře, kde máte jedinečnou příležitost si oprášit Vaše jazykové znalosti :-)

Ubytování bude v hotelu poblíž divecentra Aqualis, které zajišťuje technickou podporu. Na čištění je plnění zdrama. Je možné zapůjčení kompletní výstroje.

Kdy: Čištění probíhá o víkendu 9. a 10. října. Proto je potřeba přijet už v pátek 8., abychom se na to dobře vyspali. V plánu je zůstat několik dní po akci a užít si potápění pro zábavu.

Jak: Vlastním autem, moje snaha bude zajistit nějakou dodávku s více sedadly. Pokud máte nabídněte.

 

Pro bližší informace kontaktujte Marcela Zezulu: 603 413 716, prodejna@trygonbrno.cz     
    Nejkrásnější svatba - svatební dekorace, slavnostní výzdoba, e-shop Ráj zážitků Yachting (c) TRYGON BRNO 2009, design bdsign.cz