clo

LOGO - celní služby

FACEBOOK

optik krouman

ČIŠTĚNÍ BAZÉNŮ

 

01. 03. 2017 - 30. 06. 1017

REFRESH - opakovací lekce

NOVINKA !!!

Nově jsme pro Vás připravili Opakovací seminář pro přístrojové potápěče.Je určen těm, kteří delší dobu nebyli pod vodou, mají starší licence z různých organizací / Svazarm apod./ a nebo si jen chtějí oživit veselou formou mezi kamarády svoje znalosti a dovednosti před dovolenou někde u moře.

Za cenu 2.500,- Kč vč. DPH a EET dostanete :

1. modul teorie o bezpečnosti a základní zásady / ve dvojicích, v moři, jak se chovat ve vlnách, proudech a na lodi. +  opakování signálů denní i nočních/

2. modul je zaměřen na  techniku, výstroj, montáž, zkoušení funkcí před ponorem, poradíme jak nakoupit a co.

3. modul: Základní cviky a dovednosti - video s komentářem na učebně

4. modul : Základní cviky a dovednosti ve vodě v bazénu /5m hloubka/.

V případě Vašeho individuálního zájmu,  Vás ve vodě doprovodí osobně a trpělivě , navíc diskretně  zkušený průvodce z našich kolegů  - Instruktor, instruktorka či DiveMaster  - dle Vašeho výběru .

Můžete mít vlastní nebo naši výstroj, v ceně je již zahrnuto zapůjčení čehokoliv, vzduch, vstupné na bazén, pití- voda/kafe,  vystavení certifikátu o kondičním treninku.

Termín: kdykoliv v pracovní dny odpoledne či sobotu dopoledne dle dohody s Milošem, přednostně středy od 16:30 hod do 21:00  hod.

Minimální počet absolventů jsou 2 osoby, maximálně 6 osob.

Zajemci nás mohou kontaktovat  na 602/703671   nebo  lépe  info@trygonbrno.cz     
    Nejkrásnější svatba - svatební dekorace, slavnostní výzdoba, e-shop Ráj zážitků Yachting (c) TRYGON BRNO 2009, design bdsign.cz